FJ-15-D-03.94-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-03.94-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:3.940" (100.08mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE JUMPER 6POS 2.54MM 5"
CABLE FFC 13POS 1.25MM 7"
CABLE FFC 22POS 1.25MM 12"