FJH-40-D-15.50-4
DataSheet
FJH-40-D-15.50-4 PDF
Number of Conductors:40
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:15.5" (393.7mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 7POS 1.00MM 8"
CABLE FFC 38POS 0.50MM 1.18"