FJH-30-D-03.20-4
DataSheet
FJH-30-D-03.20-4 PDF
Number of Conductors:30
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:3.200" (81.28mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)