FJ-25-D-04.40-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-25-D-04.40-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:4.400" (111.76mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)