FJH-25-D-09.50-4
DataSheet
FJH-25-D-09.50-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:9.500" (241.30mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 19POS 1.00MM 4"