FSK-21A-18
Description
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 1"
DataSheet
FSK-21A-18 PDF
Cable Type:Flexstrip
Number of Conductors:18
Pitch:0.100" (2.54mm)
Length:1.000" (25.40mm)
Length - Exposed Ends:0.125" (3.18mm)