
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 40 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 99.9" (2537.5mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-40-D-99.99-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 37POS 0.50MM 5"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 12POS 1.25MM 12"
RES 0.215 OHM 1% 1/4W 0805
RES CHAS MNT 250 OHM 1% 25W
FIXED IND 3.3UH 2.6A 25 MOHM SMD
.5MM FLEX CABLE JUMPER