
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 5 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 6.500" (165.10mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-05-R-06.50-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 25POS 0.50MM 6"
1MM FLEX CABLE JUMPER
RESISTOR THICK FILM 1206
BUS DRIVER, ACT SERIES, 1-FUNC,
IC MCU 8BIT 36KB FLASH 32LQFP
1MM FLEX CABLE JUMPER