
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 6 |
| Pitch: | 0.050" (1.27mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.095" (2.41mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 6474468-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 29POS 1.00MM 7"
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
LED MT SR VERT X 0.210" 3/5MM 2L
EMI FILTER FEEDTHR X7R 2KV AXIAL
OPERATOR CONTROLS-VEHICLE SWITCH
CABLE FLXSTRP 6POS 1.27MM 2"