
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 15 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 11.2" (284.5mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-15-D-11.22-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 30POS 1.25MM 4"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 38POS 0.50MM 3"
RES 680 OHM 0.25% 1/4W 1206
CAP FILM 360PF 5% 2KVDC RADIAL
8 T SERIES 2
.5MM FLEX CABLE JUMPER