
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 8.200" (208.28mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-10-R-08.20-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 24POS 1.25MM 8"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 14POS 1.00MM 5"
ERC-55-65 75 1% T-2 RNC55H75R0FS
FXPC OM2 LC_DX SC_DX 10M
MOLEX QSFP MM50 OM3 ASSY, OFNP,
1MM FLEX CABLE JUMPER