
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 5.600" (142.24mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-10-D-05.60-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 13POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 17POS 1.25MM 8"
CABLE FFC 5POS 1.25MM 5"
RES SMD 510K OHM 1% 3/4W 1812
CAP CER 1210 3.9NF 100V ULTRA ST
RES 510K OHM 0.1% 1/2W 2512
1MM FLEX CABLE JUMPER