
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 5 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 60.0" (1524.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-05-D-60.00-6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 28POS 1.25MM 4"
CABLE FFC 32POS 1.00MM 9"
1MM FLEX CABLE JUMPER
RES 4.3 OHM 1% 1.5W 2512
CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
1MM FLEX CABLE JUMPER