
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 50 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 23.6" (600.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-50-R-23.62-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
RES 147 OHM 3W 1% WW AXIAL
SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 5V
.5MM FLEX CABLE JUMPER
MICRO 100C S 120" RBW JACKS NI