
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21049 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 14 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210490191 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 9POS 0.50MM 7"
CABLE FFC 31POS 1.00MM 2"
KC-LINK 1812 6.2NF 1000VDC C0G
N-RP/TNC-SJ LMR40 12I
COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH
CABLE FFC 14POS 1.25MM 2"