FJH-50-D-12.20-4
DataSheet
FJH-50-D-12.20-4 PDF
Number of Conductors:50
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:12.2" (309.9mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 26POS 1.25MM 8"
CABLE FFC 40POS 1.00MM 1.18"
CABLE FFC 10POS 1.25MM 4"
SiT3372AI-1B9-30NE100.000000T
SiT3372AI-1B9-30NE100.000000T
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
AP1212HSG-13
AP1212HSG-13
IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:2 8SOP
TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM