FJH-40-D-08.26-4
DataSheet
FJH-40-D-08.26-4 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:40
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:8.260" (209.80mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 25POS 1.00MM 4"
CABLE FFC 23POS 0.50MM 8"