FJH-25-R-13.00-4
DataSheet
FJH-25-R-13.00-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:13.0" (330.2mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 36POS 1.00MM 12"