
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 15 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 50.8" (1290.3mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-15-D-50.80-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 11POS 1.00MM 6"
CABLE FFC 19POS 1.25MM 2"
1MM FLEX CABLE JUMPER
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD
CONN HEADER VERT 13POS 2.54MM
CONN RCPT 18POS IDC 28AWG GOLD
1MM FLEX CABLE JUMPER