FJ-25-D-36.00-6
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-25-D-36.00-6 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:36.0" (914.4mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)