FJH-15-D-09.65-4
DataSheet
FJH-15-D-09.65-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:9.650" (245.11mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)