FJ-20-R-30.00-6
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-20-R-30.00-6 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:30.0" (762.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FJ-05-D-23.00-2
FJ-05-D-23.00-2
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 39POS 1.25MM 4"
CABLE FFC 35POS 0.50MM 9"
SR110HR0G
SR110HR0G
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
AXL E PN IOL8 DI4 M12 6P
TOUCH SCREEN CAPACITIVE 9.27"
FJ-20-R-30.00-6
FJ-20-R-30.00-6
1MM FLEX CABLE JUMPER