FJH-50-R-17.40-4
DataSheet
FJH-50-R-17.40-4 PDF
Number of Conductors:50
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:17.4" (442.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)