
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21049 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 23 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 8.000" (203.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210490935 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FLXSTRP 17POS 1.27MM 2"
CAP CER 0.1UF 200V X7R 2220
TWO POINT PULL HANDLES
SMD ALINGAP 1206 REVERSE MOUN
CABLE FFC 23POS 1.25MM 8"