FJ-10-D-50.00-2
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-10-D-50.00-2 PDF
Number of Conductors:10
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:50.0" (1270.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)