0502128000-08-S6-D
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
8" PRE-CRIMP 3049 SL001 SLATE
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0502128000-08-S6-D PDF
Type Description
Series:Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Socket
Length:8.00" (203.20mm)
Wire Gauge:26 AWG