0430300004-11-R8
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
11" PRE-CRIMP 3048 RED
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0430300004-11-R8 PDF
Type Description
Series:Micro-Fit 3.0 43030
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:11.0" (279.4mm)
Wire Gauge:28 AWG