0039000059-10-S2
Description
10" PRE-CRIMP A2016 SLATE
DataSheet
0039000059-10-S2 PDF
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:22 AWG