0008500113-11-R2
Description
11" PRE-CRIMP A2016 RED
DataSheet
0008500113-11-R2 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:11.0" (279.4mm)
Wire Gauge:22 AWG