0039000059-12-R4-D
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0039000059-12-R4-D PDF
Type Description
Series:Mini-Fit Jr
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Socket
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:24 AWG