0500798000-12-L6
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0500798000-12-L6 PDF
Type Description
Series:PicoBlade
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:26 AWG