UTPCH25YLY
Description
COPPER PATCH CORD, CAT 5E, YELLO
DataSheet
UTPCH25YLY PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ISTPHCH1.5MRD
ISTPHCH1.5MRD
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 4.92'
UTP6ASD47OR
UTP6ASD47OR
COPPER PATCH CORD, CAT 6A (SD),
UTPSP5GRY-Q
UTPSP5GRY-Q
COPPER PATCH CORD, CAT 6,GREEN U
SPRU2521S28
SPRU2521S28
POT 2.5K OHM 1/2W CARBON LINEAR
1821-25F
1821-25F
DESOLDER BRAID NO-CLN 0.055" 25'