AMJS0909-0200-GNB-24
Manufacturer
ASSMANN WSW Components
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 6.56'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
AMJS0909-0200-GNB-24 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Cable Type:Round Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:6.56' (2.00m)
Shielding:Double Shielded
Color:Green
Features:Molded Plugs
Style:Cat6
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PCGRN14
PCGRN14
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 14'
CABLE MOD 8P4C PLUG-PLUG 16.4'
UTP6ASD6GY
UTP6ASD6GY
COPPER PATCH CORD, CAT 6A (SD),
600L180FW200T
600L180FW200T
CAP CER 18PF 200V NP0 0402
L6R90D-190-C6
L6R90D-190-C6
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 32.8'