UTP28X10GY
Description
CAT 6A 28AWG UTP PATCH CORD, CM/
DataSheet
UTP28X10GY PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ISTPH6X2MTL
ISTPH6X2MTL
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 6.56'
AMJE0909-0300-YEB-24
AMJE0909-0300-YEB-24
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 9.84'
MP-64RJ45UNNG-007
MP-64RJ45UNNG-007
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 7'
ML30.102
ML30.102
DIN RAIL PWR SUPPLY 30W 10V 3A
UTP28X10GY
UTP28X10GY
9120A
9120A
PWR SUP SNG OUTPUT PROG 32V 3A