AT-C-26-4/4/W-10-OE
Manufacturer
ASSMANN WSW Components
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 4P4C PLUG TO CABLE 10'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
AT-C-26-4/4/W-10-OE PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Cable Type:Flat, Coiled Cable
Connector Type:Plug to Cable
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length:10.00' (3.05m)
Shielding:Unshielded
Color:White
Features:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
STPK6X7BL
STPK6X7BL
KEYED COPPER PATCH CORD, CAT 6A,
AMJG0808-1000-BUB-26
AMJG0808-1000-BUB-26
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 32.81'
QR04QR118 TL400
QR04QR118 TL400
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 49.21'
AT-C-26-4/4/W-10-OE
AT-C-26-4/4/W-10-OE
LCGGM1T20EYE
LCGGM1T20EYE
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V