AMJS0909-0500-GYB-24
Manufacturer
ASSMANN WSW Components
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 16.4'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
AMJS0909-0500-GYB-24 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Cable Type:Round Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:16.40' (5.00m)
Shielding:Double Shielded
Color:Gray
Features:Molded Plugs
Style:Cat6
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NPC-1650
NPC-1650
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 50'
AMJE0808-0700-YEB-24
AMJE0808-0700-YEB-24
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 22.97'
UTP28SP8
UTP28SP8
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 6 PE
BWCS00161008R39G00
BWCS00161008R39G00
FIXED IND 390NH 100MA 4.35 OHM
SMAJ24CA-TP
SMAJ24CA-TP
TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC