512-26-6600-BL-0014F
Manufacturer
CnC Tech
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 6P6C PLUG TO PLUG 14'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
512-26-6600-BL-0014F PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Cable Type:Flat, Straight Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length:14.00' (4.27m)
Shielding:Unshielded
Color:Black
Features:-
Style:Reverse
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
512-26-6400-SV-0025F
512-26-6400-SV-0025F
CABLE MOD 6P4C PLUG TO PLUG 25'
BCC0E22
BCC0E22
CONNECTION 1=RJ45-MALE, STRAIGHT
PC6W14SC
PC6W14SC
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 14'
LD30W-66-C0450-RD
LD30W-66-C0450-RD
LED DRIVER AC/DC CC 22-66V 450MA
DHG20I600PA
DHG20I600PA
DIODE GEN PURP 600V 20A TO220AC
512-26-6600-BL-0014F
512-26-6600-BL-0014F
SRT14 A1G
SRT14 A1G
DIODE SCHOTTKY 40V 1A TS-1