STPK6X10YL
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
KEYED COPPER PATCH CORD, CAT 6A,
Catalog
Modular Cables
DataSheet
STPK6X10YL PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Cable Type:-
Connector Type:-
Mounting Type:-
Number of Positions/Contacts:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Features:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RCP-5SBMMM-SLM7B01
RCP-5SBMMM-SLM7B01
CABLE MOD 8P8C PLUG-CABLE 3.28'
UTP6ASD40GY
UTP6ASD40GY
COPPER PATCH CORD, CAT 6A (SD),
UTP28SP50BU
UTP28SP50BU
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 6 PE
19031263A
19031263A
FAN AXIAL 172X50.8MM 24V PQ24B7
32956
PLIERS ADJUSTABLE 10.0"
STPK6X10YL
STPK6X10YL