AMJF0808-0150-WHB-24
Manufacturer
ASSMANN WSW Components
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 4.92'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
AMJF0808-0150-WHB-24 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Cable Type:Round Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:4.92' (1.50m)
Shielding:Double Shielded
Color:White
Features:Molded Plugs
Style:Cat6
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PATCH CBL ETHERNET 8POS RED 0.3M
ND9ACA2A0A
ND9ACA2A0A
IX INDUSTRIAL IP20 CABLE, IX PIG
N201-020-GY
N201-020-GY
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 20'
SDM36-15-UD-P6R
SDM36-15-UD-P6R
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 36W
AMJF0808-0150-WHB-24
AMJF0808-0150-WHB-24
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 4.92'
M7LXK-1410J
M7LXK-1410J
IDC CABLE - MDH14K/MC14G/X
8133-180 TL
8133-180 TL
MULTIPLE PLIERS 180 MM