UTP6ASD60
Description
COPPER PATCH CORD, CAT 6A (SD),
DataSheet
UTP6ASD60 PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NK6PC6BUY
NK6PC6BUY
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 6'
NKU6PC5MBU
NKU6PC5MBU
CABLE PATCH CORD BLUE 5M
PC6GRN3SG
PC6GRN3SG
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 3'
43192
TOOL HAND CRIMPER COAX TOP
9111
180W MULTI RANGE 60V/8A DC PS
UTP6ASD60
UTP6ASD60