UTP28SP3MRD
Description
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 6 PE
DataSheet
UTP28SP3MRD PDF
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA31306015
CA31306015
PIGTAIL-B 10GX CMR BLU 15FT
C602106225A08
C602106225A08
8P HARNESS B3600 CMP BLU 225FT
UTP6AX2RD
UTP6AX2RD
COPPER PATCH CORD CAT 6A
ECM100US03
ECM100US03
AC/DC CONVERTER 3.3V 100W
EXTRACTION TOOL
MS110-10S
MS110-10S
11 X 11 X 2.8MM EMI/RF SHIELD