C601200120A06
Manufacturer
Belden
VIGOR # :
Description
3600 PRETERM ASSY BLK 120FT
Catalog
Modular Cables
DataSheet
C601200120A06 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Cable Type:-
Connector Type:-
Mounting Type:-
Number of Positions/Contacts:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Features:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C6D1108023
C6D1108023
PATCHC 28AWG CAT6 CMR GRY 23FT
CA21106200A06
CA21106200A06
10GX PRE-TERM ASSY BLU 200FT
CABLE MOD 6P4C PLUG-PLUG 131.23'
VLED25W-025-C1050-D
VLED25W-025-C1050-D
LED DRIVER CC AC/DC 13-25V 1.05A
EM100-12-222
EM100-12-222
E-MAGNET 1" 12V 25LB HOLD
C601200120A06
C601200120A06
3600 PRETERM ASSY BLK 120FT
6020C-2S
6020C-2S
VARIABLE TRANSFORMER 560V 35A