CA31206050
Manufacturer
Belden
VIGOR # :
Description
PIGTAIL-A 10GX CMR BLU 50FT
Catalog
Modular Cables
DataSheet
CA31206050 PDF
Type Description
Series:*
Package:Spool
Part Status:Active
Cable Type:-
Connector Type:-
Mounting Type:-
Number of Positions/Contacts:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Features:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA21404008
CA21404008
XOVERCORD B10GX CMR YEL 8FT
UTP28X9MYL
UTP28X9MYL
CAT 6A 28AWG UTP PATCH CORD, CM/
UTPCH95BUY
UTPCH95BUY
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 5E,
12TS95-3
12TS95-3
SWITCH TOGGLE DPDT 20A 125V
CP15B1213018N
CP15B1213018N
12V 1.3A 9-36VIN 1X1 NEG ENBL