UTP28SP26YL
Description
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 6 PE
DataSheet
UTP28SP26YL PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 16.4'
CAF1109040
CAF1109040
PATCHCORD B10GXF CMR WHI 40F
UTP28X4MVL-Q
UTP28X4MVL-Q
CATEGORY 6A PERFORMANCE 28 AWG U
ST72F623F2M1
ST72F623F2M1
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
CBL FMALE RA TO WIRE 4POS 6.56'