UTP28SP15OR-Q
Description
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 6 PE
Catalog
Modular Cables
DataSheet
UTP28SP15OR-Q PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Cable Type:-
Connector Type:-
Mounting Type:-
Number of Positions/Contacts:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Features:-
Style:-
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C602106200A08
C602106200A08
8P HARNESS B3600 CMP BLU 200FT
C501105070
C501105070
PATCHCORD BCAT5E CMR GRN 70FT
UTPCH75MY
UTPCH75MY
COPPER PATCH CORD, CAT 5E, OFF W
UTPSP2MVLY
UTPSP2MVLY
COPPER PATCH CORD, CAT 6, VIOLET
HWB015S-05
HWB015S-05
AC/DC CONVERTER 5V 15W
CBL MALE TO WIRE LEAD 8POS 6.56'