C601114013
Manufacturer
Belden
VIGOR # :
Description
PATCHCORD BCAT6+ CMR LTYE 13FT
Catalog
Modular Cables
DataSheet
C601114013 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Cable Type:-
Connector Type:-
Mounting Type:-
Number of Positions/Contacts:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Features:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CAF1108011
CAF1108011
PATCHCORD B10GXF CMR GRY 11F
C601113003
C601113003
PATCHCORD BCAT6+ CMR LTOR 3FT
UTP6ASD4MOR-Q
UTP6ASD4MOR-Q
COPPER PATCH CORD, CAT 6A (SD),
C404ALBFKSW6WT55PAB
C404ALBFKSW6WT55PAB
40X4 FSTN GRAY CHARACTER LCD
P4KE130CATR
P4KE130CATR
TVS DIODE 111V 179V DO41