EPLSP-019-3000
DataSheet
EPLSP-019-3000 PDF
Type Description
Series:Eye Speed® EPLSP
Package:Bag
Usage:Ethernet
Length:9.84' (3.00m)
Quantity Unit Price Ext. Price
CA MINI IO TYPE I PIGTAIL
CABLE ASSY SFP+ M-M 500MM
CABLE MINISAS 4X M-M 2M
SS23LHRUG
SS23LHRUG
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SUB SMA