FCF8-20-01-L-197.0-S
Manufacturer
Samtec, Inc.
VIGOR # :
Description
FCF8 CABLE ASSEMBLY
Catalog
Pluggable Cables
DataSheet
FCF8-20-01-L-197.0-S PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Cable Connectors:-
Number of Positions:-
Connector Type:-
Gender:-
Fastening Type:-
Features:-
Cable Type:-
Usage:-
Length:-
Color:-
Shielding:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C/A, INTERNAL HD MSAS, 85 OHM, S
C/A, INTERNAL HD MINI SAS, 85 OH
10122527-2085LF
10122527-2085LF
CONN RCPT
ANM-W-20A-16R
ANM-W-20A-16R
FUSE AUTO 20A 32VDC BLADE MINI
PS9122-N-AX
PS9122-N-AX
OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 5SO
7108P3CWZBE
7108P3CWZBE
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V