FCBND10CD3C02
Manufacturer
Finisar Corporation
VIGOR # :
Description
CABLE OPT 12X10 GBPS CXP MALE CO
Catalog
Pluggable Cables
DataSheet
FCBND10CD3C02 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Cable Connectors:-
Number of Positions:-
Connector Type:-
Gender:-
Fastening Type:-
Features:-
Cable Type:-
Usage:-
Length:-
Color:-
Shielding:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C/A, INTERNAL HD MINI SAS, 85 OH
C/A, INTERNAL HD MSAS, 100 OHM,
FCF8-10-01-L-36.00-S
FCF8-10-01-L-36.00-S
FCF8 CABLE ASSEMBLY
97C08ST
97C08ST
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
UPRBU35
UPRBU35
ZONE CORD, CAT 6 UTP SOLID RISER
LB10
LB10
PLIERS BOX JOINT 10"