10122527-2070LF
Manufacturer
Storage & Server IO (Amphenol ICC)
VIGOR # :
Description
CONN RCPT
Catalog
Pluggable Cables
DataSheet
10122527-2070LF PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Cable Connectors:-
Number of Positions:-
Connector Type:-
Gender:-
Fastening Type:-
Features:-
Cable Type:-
Usage:-
Length:-
Color:-
Shielding:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C/A, INTERNAL HD MSAS, 100 OHM,
FCBR425QP1CX0
FCBR425QP1CX0
CABLE OPT 4X25G OMNI-PATH QSFP C
10122527-2100LF
10122527-2100LF
CONN RCPT
AML42SBC8
AML42SBC8
SWITCH INDICATOR COMPACT LED RED
10122527-2070LF
10122527-2070LF
A007-G2740-R2
A007-G2740-R2
LED MOD INDUS STAR 4000K WHT 75C
104TL2-12
104TL2-12
SWITCH TOGGLE 4PDT 7.5A 115V